Skip to content
Čekání je téměř u konce: Ford oznámil datum odhalení nové generace Rangeru

Novinka -

Čekání je téměř u konce: Ford oznámil datum odhalení nové generace Rangeru

PRAHA, 2. listopadu 2021 – Společnost Ford Motor Company odhalí očekávanou novou generaci pick-upu Ford Ranger 24. listopadu.

Ford přepracoval design i konstrukci modelu s cílem vytvořit pro zákazníky na 180 trzích po celém světě dosud nejinteligentnější, nejvšestrannější a nejužitečnější Ranger. Realizoval více než 5000 rozhovorů, pracoval se stovkami majitelů pick-upů a na desítkách seminářů po celém světě zjišťoval, jak majitelé své vozy používají, co se jim na nich líbí, co by si přáli a jaké aspekty jsou pro ně nejdůležitější.

Tento zákaznicky orientovaný přístup pomohl Fordu navrhnout a zkonstruovat pro novou generaci Rangeru taková řešení, jaká zákazníci chtějí a ocení.

Díky novému robustnímu vzhledu a řadě nových prvků, které zvyšují produktivitu, užitné vlastnosti i všestrannost, je Ranger připraven dojet dál, pracovat usilovněji a nabídnout ještě více komfortu a kultivovanosti.

Premiéru nové generace Rangeru můžete sledovat v přímém přenosu 24. listopadu od 8:00 hodin středoevropského času na https://www.youtube.com/c/FordEurope.

Do té doby můžete zde nahlédnout do procesu navrhování s hlavním designérem nové generace Rangeru Maxem Tranem, který prozradí, jak tisíce postřehů majitelů z celého světa ovlivnily design vozu i mnoho jeho klíčových funkcí.

Citace

„Jako designéři jsme se zákazníky spolupracovali v mnohem časnější fázi vývoje, strávili jsme s nimi více času a získali od nich více informací než kdy předtím.“

Zajímavé je, že jsme zjistili, že bez ohledu na trh jsou našimi zákazníky lidé s proaktivní mentalitou. Rádi řeší své problémy vlastními silami a líbí se jim, když se za volantem cítí sebejistě... nejen, pokud jde o samotné fungování vozu, ale i o pocit z jízdy.“                                                                                                                                                                                          - Max Tran, šéfdesignér, Ranger

Témata

Značky

Kontakty pro média

Petr Burián

Petr Burián

Kontakt pro média Public Relations Communication & Public Affairs Manager 603 263 510

Přejeme si stát se přední světovou automobilkou poskytující špičkové služby.

Společnost Ford působí po celém světě, a proto jsou pro nás důležité konkrétní standardy, podle kterých se můžeme sami posuzovat a podle kterých nás mohou posuzovat ostatní.