Sledovat Ford Czech Republic

Bezstarostná jízda s Fordem: Unikátní finanční produkt pomůže v krizové době soukromníkům i firmám!

Tisková zpráva   •   Kvě 07, 2020 15:48 CEST

Program bezstarostná jízda se vztahuje na osobní i užitkové vozy
  • Mobilita bez starostí prvních 6 měsíců
  • Nabídka platí pro 16 osobních i užitkových modelů značky Ford
  • 3 odložené splátky + fixní bonus = 6 měsíců jízdy bez starostí

/V Praze, 7. května 2020/ Společnosti FCE Credit, s.r.o. a Ford Motor Company s.r.o. společně vyhlašují akci Bezstarostná jízda, která pro zájemce o financování nového vozu značky Ford znamená významnou finanční úlevu: První tři splátky úvěru Ford Credit jim totiž společnost odloží. Další tři splátky pomůže pokrýt dodatečný bonus ve výši až 30 000 Kč.

Program Bezstarostná jízda se vztahuje na celkem 16 modelů Ford: od kompaktní Fiesty přes oblíbený Focus, obě nová SUV Puma a Kuga, až k užitkovému Transitu či pick-upu Ford Ranger, pokud si zákazník zvolí financování úvěrem Ford Credit. A protože pak zákazník během prvních tří měsíců nemusí úvěr splácet (resp. hradí jen splátky pojistného) a další tři splátky mu ještě pomůže pokrýt fixní bonus, získává s novým Fordem skutečně až šest měsíců bezstarostné jízdy. Výše bonusu, který představuje podporu pro čtvrtý až šestý měsíc se přitom pohybuje podle typu úvěrovaného vozu a činí například 15 000 Kč pro Ford Fiesta, 20 000 pro nový Ford Puma a 30 000 Kč třeba pro Mondeo, velkoprostorové Galaxy nebo užitkový Ford Transit.

Podmínky pro účast v programu jsou přitom velmi jednoduché. Stačí totiž zvolit financování nového auta prostřednictvím úvěru Ford Ideal Bezstarostná jízda na dobu 48 nebo 60 měsíců a složit akontaci od 20 do 60 % z ceny vozu. Nabídka platí pouze pro dosud neregistrované vozy od 5. května do 30. června tohoto roku. Vztahuje se jak na již vyrobené skladové vozy, tak i nové objednávky a využít ji mohou jak soukromé osoby, tak podnikatelé či firmy.

Program Bezstarostná jízda je určen pro všechny zájemce o nové vozy Ford, má ale za cíl pomoci zejména těm zákazníkům, kteří kvůli následkům současné globální krizové situace původně chtěli svůj nákup nového Fordu odložit. Především tito zákazníci pak dokáží ocenit výhody tohoto nového programu,“ komentuje vyhlášení akce Sheriden Caisley, generální ředitelka společnosti FCE Credit, s.r.o.

Bližší informace jsou k dispozici u všech autorizovaných partnerů Ford v České republice, nebo na stránce www.ford.cz.

Ford Motor Company je společnost s celosvětovou působností. Navrhuje, vyrábí a prodává kompletní sortiment osobních vozů, užitkových vozů, SUV a elektromobilů značky Ford a luxusních vozů značky Lincoln. Prostřednictvím společnosti Ford Motor Credit Company poskytuje finanční služby. Usiluje o vybudování vedoucího postavení v oblastech elektrifikace, autonomní jízdy a mobility. Po celém světě Ford zaměstnává přibližně 199 000 lidí. Další informace o produktech, službách a aktivitách Fordu lze nalézt na www.corporate.ford.com.

Tento e-mail Vám byl zaslán na základě toho, že se nacházíte v databázi novinářů a dalších povolaných osob, jejímž zpracovatelem je společnost FORD MOTOR COMPANY, s.r.o. a správcem je společnost AMI Communications, spol. s r.o. V této databázi se nachází pouze Vaše osobní údaje, které jsou volně dostupné z veřejných zdrojů, případně údaje, které jste sám (sama) poskytl(a) společnostem FORD MOTOR COMPANY, s.r.o. nebo AMI Communications, spol. s r.o. Společnost AMI Communications vede databázi jako správce osobních údajů za účelem informování novinářů a dalších povolaných osob o tiskových zprávách a jiných relevantních informacích a sděleních. Nepřejete-li si dostávat od společnosti jakékoliv informace či pouze informace na toto téma, kontaktuje prosím společnost prostřednictvím telefonu +420 234 124 112, resp. e-mailu osobniudaje@amic.cz.

Komentáře (0)

Přidat komentář

Komentář

By submitting the comment you agree that your personal data will be processed according to Mynewsdesk's Privacy Policy.