Sledovat Ford Czech Republic

Ford během několika měsíců navrhne, vyrobí a nasadí do závodů nový vůz. Pomohou mu s tím hráči počítačových her

Tisková zpráva   •   Bře 11, 2020 14:07 CET

Ford zve hráče počítačových her ke spolupráci na návrhu nekompromisního virtuálního závodního vozu
  • Ford zve hráče počítačových her ke spolupráci na návrhu nekompromisního virtuálního závodního vozu
  • Projekt zcela nového závodního speciálu „Team Fordzilla – P1“ přenese do digitálního světa konstrukční filozofii, kladoucí důraz na potřeby člověka, kterou Ford uplatňuje ve vývoji skutečných automobilů
  • Ford loni představil svůj první progamingový tým pod názvem Fordzilla. Cílem je využít zkušenosti ze skutečného závodění k úspěšnému působení v nejvyšší úrovni e-sportu

/V Praze, 11. března 2020/ – Zatoužili jste někdy zkonstruovat závodní automobil? Ford nabízí hráčům možnost podílet se na vzniku nekompromisního sportovního náčiní.

Nový virtuální závodní vůz značky Ford nebude založen na žádném skutečném modelu. S navrhováním speciálu, interně označovaného jako „Team Fordzilla – P1“, pomohou kapitáni pěti progamingových týmů Fordzilla z Francie, Německa, Itálie, Španělska a Spojeného království. Tým návrhářů z designérského oddělení evropského Fordu bude zároveň shromažďovat podněty od širší hráčské komunity.

O zásadních rozhodnutích stran designu bude moci veřejnost hlasovat v anketách, které bude @TeamFordzilla zveřejňovat na Twitteru. Každá anketa bude zaměřena na konkrétní konstrukční celek, od motoru až po kokpit.

Při navrhování skutečných automobilů vychází Ford z potřeb člověka a zohledňuje je v každé fázi designového procesu.

Práce na projektu „Team Fordzilla – P1“ začínají tento týden a lze je sledovat prostřednictvím účtů @TeamFordzilla na sociálních sítích Twitter a Instagram.

Všichni rádi závodíme s auty snů, ale obvykle máme na mysli precizní napodobeniny vozů, které doopravdy existují ve skutečném světě,“ řekl kapitán německého týmu Fordzilla Angelo Bülow. „Sednout si poprvé za volant #Team Fordzilla – P1 s vědomím, že jsme ho nejen pomohli přivést na svět, ale že ho ještě nikdy nikdo neřídil, bude naprostá senzace.“

Poznámka: Následující tabulka shrnuje účty národních kapitánů týmu Fordzilla na sociálních sítích.

Ford Motor Company je společnost s celosvětovou působností. Navrhuje, vyrábí a prodává kompletní sortiment osobních vozů, užitkových vozů, SUV a elektromobilů značky Ford a luxusních vozů značky Lincoln. Prostřednictvím společnosti Ford Motor Credit Company poskytuje finanční služby. Usiluje o vybudování vedoucího postavení v oblastech elektrifikace, autonomní jízdy a mobility. Po celém světě Ford zaměstnává přibližně 199 000 lidí. Další informace o produktech, službách a aktivitách Fordu lze nalézt na www.corporate.ford.com.

Tento e-mail Vám byl zaslán na základě toho, že se nacházíte v databázi novinářů a dalších povolaných osob, jejímž zpracovatelem je společnost FORD MOTOR COMPANY, s.r.o. a správcem je společnost AMI Communications, spol. s r.o. V této databázi se nachází pouze Vaše osobní údaje, které jsou volně dostupné z veřejných zdrojů, případně údaje, které jste sám (sama) poskytl(a) společnostem FORD MOTOR COMPANY, s.r.o. nebo AMI Communications, spol. s r.o. Společnost AMI Communications vede databázi jako správce osobních údajů za účelem informování novinářů a dalších povolaných osob o tiskových zprávách a jiných relevantních informacích a sděleních. Nepřejete-li si dostávat od společnosti jakékoliv informace či pouze informace na toto téma, kontaktuje prosím společnost prostřednictvím telefonu +420 234 124 112, resp. e-mailu osobniudaje@amic.cz.

Komentáře (0)

Přidat komentář

Komentář

By submitting the comment you agree that your personal data will be processed according to Mynewsdesk's Privacy Policy.