Sledovat Ford Czech Republic

Ford Motor Company: jeden z dvanácti nejžádanějsích zaměstnavatelů světa!

Tisková zpráva   •   Srp 01, 2017 17:12 CEST

Pro budoucí inženýry je Ford jedním z 12 nejžádanějších zaměstnavatelů, budoucí manažeři jej řadí do Top 50
  • Studenti z celého světa vnímají Ford jako atraktivního zaměstnavatele
  • Pro budoucí inženýry je Ford jedním z 12 nejžádanějších zaměstnavatelů, budoucí manažeři jej řadí do Top 50
  • Do každoročního průzkumu Universum Talent Survey se zapojilo více než 294 000 respondentů

V Praze, 1. srpna 2017/ Ford Motor Company patří mezi nejatraktivnější zaměstnavatele na světě. Vyplynulo to z nového průzkumu mezi studenty z celého světa. Posluchači technických oborů letos zařadili Ford na 12. příčku žebříčku.

„Nepřetržitě usilujeme o to, aby se ve Fordu dobře pracovalo, a škála dovedností, které potřebujeme, je stále širší. Tento úspěch ukazuje, že zůstáváme na správné cestě, pokud jde o schopnost přitahovat nadané zaměstnance,“ řekl Peter Godsell, viceprezident Fordu v oblasti lidských zdrojů pro Evropu, Střední východ a Afriku.

Průzkum Universum Talent Survey hodnotí zaměstnavatele podle nejrůznějších kritérií – od kreativního a dynamického pracovního prostředí přes inovační potenciál až po výši budoucích výdělků. Zúčastnilo se ho více než 294 000 dotazovaných z 12 velkých světových ekonomik. Studenti manažerských a obchodních oborů zařadili Ford na 42. místo.

„Přítomnost v žebříčku věrně odráží pozici zaměstnavatele v globálním měřítku a svědčí o jeho schopnosti přitáhnout a udržet ty správné lidi,“ řekl Petter Nylander, generální ředitel Universum Group. „Letos je spektrum zaměstnavatelů rozmanitější. Máme v něm nové obory jako e-commerce, zatímco tradiční sektory typu energetického průmyslu v očích nastupující generace talentů ztrácejí.“

Ford Motor Company je společnost s celosvětovou působností. Ústředí má v Dearbornu v americkém státě Michigan. Zabývá se výrobou automobilů a individuální mobilitou v širším smyslu. Po celém světě má 62 výrobních závodů a zaměstnává přibližně 203 000 lidí. Její hlavní náplní je navrhování, výroba, prodej a údržba osobních i užitkových vozů značek Ford a Lincoln. V zájmu rozšiřování svého obchodního modelu Ford nicméně aktivně vyhledává nové příležitosti. Proto investuje do oblastí elektrifikace, autonomní jízdy a mobility. Prostřednictvím společnosti Ford Motor Credit Company zároveň Ford poskytuje finanční služby. Další informace o produktech, službách a aktivitách Fordu lze nalézt na www.corporate.ford.com.

Přiložené soubory

Dokument Word

Komentáře (0)

Přidat komentář

Komentář

By submitting the comment you agree that your personal data will be processed according to Mynewsdesk's Privacy Policy.