Sledovat Ford Czech Republic

Nový Ford Mustang, EcoSport, Ranger Black Edition a Tourneo Custom se ve Frankfurtu představí v evropské premiéře

Tisková zpráva   •   Zář 08, 2017 15:53 CEST

  • Ford představí na letošním autosalonu IAA ve Frankfurtu nad Mohanem nový Mustang, EcoSport, Tourneo Custom a Ranger Black Edition
  • K vidění bude rovněž kompletní modelová řada nové Fiesty nebo Ford GT ’67 Heritage
  • Na fóru New Mobility World promluví Steven Armstrong, viceprezident skupiny Ford a prezident pro Evropu, Střední východ a Afriku

/V Praze, 8. září 2017/ Na autosalonu IAA 2017 v německém Frankfurtu nad Mohanem představí Ford v evropské premiéře nový Ford Mustang, SUV EcoSport, pick-up Ranger Black Edition a velkoprostorové Tourneo Custom.

Expozice značky Ford předvede rozmanitost a šíři evropské nabídky. Legendární sportovní model Mustang je nyní ještě atraktivnější a výkonnější, kompaktní SUV EcoSport všestrannější a komfortnější a osmi- až devítimístné Tourneo Custom ještě luxusnější než kdy dříve.

K vidění bude rovněž modelová řada nové Fiesty včetně crossoveru Fiesta Active a sportovní Fiesty ST, které se začnou prodávat příští rok. Návštěvníci se mohou těšit také na exkluzivní Ford GT ’67 Heritage v červenobílém barevném provedení, odkazujícím na vítězný vůz GT40 Mark IV z Le Mans 1967.

Na večerním fóru New Mobility World promluví Steven Armstrong, viceprezident skupiny Ford a prezident pro Evropu, Střední východ a Afriku. Zaměří se na budoucnost udržitelné mobility z pozice Fordu a představínovou iniciativu z programu Smart Mobility. Akce se bude konat 12. září od 18.30 v hale 3.1 frankfurtského výstaviště.

Stánek Fordu naleznou návštěvníci autosalonu v hale označené číslem 9. Kompletní tisková zpráva spolu s doprovodnými materiály bude zveřejněna na webové stránce http://iaa2017.fordpresskits.com 11. září v 10.00 hod.

Ford Motor Company je společnost s celosvětovou působností. Ústředí má v Dearbornu v americkém státě Michigan. Zabývá se výrobou automobilů a individuální mobilitou v širším smyslu. Po celém světě má 62 výrobních závodů a zaměstnává přibližně 203 000 lidí. Její hlavní náplní je navrhování, výroba, prodej a údržba osobních i užitkových vozů značek Ford a Lincoln. V zájmu rozšiřování svého obchodního modelu Ford nicméně aktivně vyhledává nové příležitosti. Proto investuje do oblastí elektrifikace, autonomní jízdy a mobility. Prostřednictvím společnosti Ford Motor Credit Company zároveň Ford poskytuje finanční služby. Další informace o produktech, službách a aktivitách Fordu lze nalézt na www.corporate.ford.com.

Přiložené soubory

Dokument Word

Komentáře (0)

Přidat komentář

Komentář

By submitting the comment you agree that your personal data will be processed according to Mynewsdesk's Privacy Policy.