Sledovat Ford Czech Republic

Ford of Europe oznamuje změny ve vedení. Mají urychlit transformační úsilí

Tisková zpráva   •   Pro 10, 2018 16:31 CET

  • Gunnar Herrmann byl jmenován výkonným ředitelem pro restrukturalizaci ve Ford of Germany
  • Graham Hoare byl jmenován výkonným ředitelem pro restrukturalizaci ve Ford of Britain
  • Jejich úkolem bude implementovat na svěřených trzích plán Sprint to 6 Reset & Redesign

/V Praze, 10. prosince 2018/ – Ford oznámil důležité manažerské a organizační změny, které mají zlepšit kondici a pružnost jeho aktivit v Evropě.

Změny vycházejí z plánu Sprint to 6 Reset & Redesign, jehož cílem je přivést společnost k šestiprocentnímu provoznímu zisku. Investovat se napříště bude výhradně do modelů, služeb a segmentů, které mohou být dlouhodobě a udržitelně ziskové.

Restrukturalizaci v Německu a ve Velké Británii, tedy na dvou největších trzích Fordu v Evropě, budou nově řídit zkušení manažeři, vyčlenění speciálně pro tento účel.

Gunnar Herrmann byl jmenován výkonným ředitelem pro restrukturalizaci ve Ford of Germany. Jeho nadřízeným bude Steve Armstrong, viceprezident skupiny Ford a prezident pro Evropu, Střední východ a Afriku. Herrmann nadále zůstává předsedou představenstva Ford-Werke GmbH.

Graham Hoare byl jmenován výkonným ředitelem pro restrukturalizaci ve Ford of Britain. Také on se bude zodpovídat přímo Armstrongovi.

Ford od těchto změn očekává efektivnější řízení, rychlejší rozhodování a omezení byrokracie.

Společnost současně oznámila, že Kevin Reynolds, výkonný ředitel Ford of Europe pro strategii, se po více než čtyřech desetiletích u Fordu rozhodl rezignovat k 31. prosinci 2018. Reynoldsův nástupce nebyl zatím jmenován. Jeho úkoly dočasně převezme Will Periam, vrchní finanční ředitel a viceprezident pro oblast financí.

  • Biografii (v anglickém jazyce) a fotografii Gunnara Herrmanna naleznete zde.
  • Biografii (v anglickém jazyce) a fotografii Grahama Hoareho naleznete zde.
  • Biografii (v anglickém jazyce) a fotografii Kevina Reynoldse naleznete zde.
  • Biografii (v anglickém jazyce) a fotografii Willa Periama naleznete zde

Ford Motor Company je společnost s celosvětovou působností. Ústředí má v Dearbornu v americkém státě Michigan. Zabývá se výrobou automobilů a individuální mobilitou v širším smyslu. Po celém světě má 62 výrobních závodů a zaměstnává přibližně 203 000 lidí. Její hlavní náplní je navrhování, výroba, prodej a údržba osobních i užitkových vozů značek Ford a Lincoln. V zájmu rozšiřování svého obchodního modelu Ford nicméně aktivně vyhledává nové příležitosti. Proto investuje do oblastí elektrifikace, autonomní jízdy a mobility. Prostřednictvím společnosti Ford Motor Credit Company zároveň Ford poskytuje finanční služby. Další informace o produktech, službách a aktivitách Fordu lze nalézt na www.corporate.ford.com.

Tento e-mail Vám byl zaslán na základě toho, že se nacházíte v databázi novinářů a dalších povolaných osob, jejímž zpracovatelem je společnost FORD MOTOR COMPANY, s.r.o. a správcem je společnost AMI Communications, spol. s r.o. V této databázi se nachází pouze Vaše osobní údaje, které jsou volně dostupné z veřejných zdrojů, případně údaje, které jste sám (sama) poskytl(a) společnostem FORD MOTOR COMPANY, s.r.o. nebo AMI Communications, spol. s r.o. Společnost AMI Communications vede databázi jako správce osobních údajů za účelem informování novinářů a dalších povolaných osob o tiskových zprávách a jiných relevantních informacích a sděleních. Nepřejete-li si dostávat od společnosti jakékoliv informace či pouze informace na toto téma, kontaktuje prosím společnost prostřednictvím telefonu +420 234 124 112, resp. e-mailu osobniudaje@amic.cz.

Přiložené soubory

Dokument Word

Komentáře (0)

Přidat komentář

Komentář

By submitting the comment you agree that your personal data will be processed according to Mynewsdesk's Privacy Policy.