Skip to content

Témata: Motor sport

Scénáře jednotlivých spotů reagují na komentáře ze sociálních sítí, diskuse se zákazníky i zpětnou vazbu od prodejců Ford.

„To určitě ano!“ Český Ford vyvrací nejčastější obavy z vlastnictví elektromobilu v nové kampani

Nedostatečný dojezd na jedno nabití nebo řídká síť nabíjecích stanic, to jsou podle průzkumů nejčastější důvody, proč čeští řidiči zatím nechtějí uvažovat o pořízení elektromobilu. Vývoj jde nicméně rychle dopředu a většina těchto výhrad dnes již neplatí. Český Ford proto spouští novou lokální osvětovou kampaň, která nejčastější obavy z vlastnictví elektrického vozu vyvrací.

Ford plánuje do roku 2026 investovat do elektromobilů více než 50 miliard dolarů (v přepočtu přibližně 1,2 bilionu Kč).

Ford zveřejnil nový plán na zajištění výrobních kapacit a surovin pro výrobu baterií do elektromobilů; od roku 2023 chce vyrábět 600 tisíc a od roku 2026 více než dva miliony elektromobilů ročně

V návaznosti na silnou poptávku po nových elektromobilech oznámil Ford řadu iniciativ směřujících k zajištění výrobních kapacit pro baterie v rozsahu potřebném k dosažení cílového objemu 600 000 elektromobilů ročně do konce roku 2023 a více než dva miliony do konce roku 2026.

Zobrazit více

Přejeme si stát se přední světovou automobilkou poskytující špičkové služby.

Společnost Ford působí po celém světě, a proto jsou pro nás důležité konkrétní standardy, podle kterých se můžeme sami posuzovat a podle kterých nás mohou posuzovat ostatní.